KURUMSAL
Hakkımızda
Hakkımızda

Firmamız tekstil sektörüne 1996 yılında bayan dış giyim imalatı olarak İzmir'de faaliyete başlamıştır. ASM ASMANTO profesyonel yönetim anlayışı ve güçlü teknik kadrosuyla işleyen köklü bir aile şirketidir. Kısa bir süredir piyasada bugünkü yerini almıştır.
ASM ASMANTO her koleksiyonda kendine özgü ve farklı tarzıyla; modern, çagdaş kendine güvenen ve çalışan bayan kitlesinin aranan markası konumundadır. Modadaki gelişmeleri yakından takip eden teknik elemanları ile portföyünü hep geniş tutmuş ve ileri teknoloji üretim tekniklerini kullanarak en az hata ve kusursuzlukla hizmet verme politikasını hiç bozmamıştır.

Yurtdışı ve yurtiçi üretim kapasitesini arttırarak kullandığı yerli kumaş kalitesi ile dünyaya açılmayı benimseyen firmamız günümüzde yaklaşık 18 ülkeye ihracat yapmaktadır. İç piyasada olduğu gibi kalitesini ve kusursuzkalıp anlayışıyla dış piyasada da kendini ispatlamış ve bugün ki yerini almıştır.

ASM ASMANTO "En üstte biz varız" sloganıyla doğru kumaş, doğru model, doğru fiyat, doğru müşteri ve doğru marka ilkeleriyle bayan üst giyimde aranan ve kabul gören bir markadır.

KURUMSAL FOTOĞRAFLAR